В.В. Самсонов СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ТЕОРІЙ ЛОГІСТИКИ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК

Донизу

В.В. Самсонов СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ТЕОРІЙ ЛОГІСТИКИ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК Empty В.В. Самсонов СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ТЕОРІЙ ЛОГІСТИКИ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК

Створювати по Admin на тему Вт Лист 15, 2016 12:01 pm

В.В. Самсонов, аспірант
ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»


СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ТЕОРІЙ ЛОГІСТИКИ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК


В останні роки з розширенням швидкості будівництва і урбанізації, підприємства зштовхуються з новими проблемами з контролю витрат на придбання обладнання, технічного обслуговування, зберігання і так далі. Відповідно до вимоги оперативного управління, необхідно поступово реалізовувати централізований контроль над ключовими елементами підприємства, такі, як людські, фінансові та матеріальні ресурси, щоб побудувати відповідну систему управління ланцюгами поставок компанії. Запекла конкуренція на ринку та зростання вартості виробництва, змушує підприємство вивчати нові конкурентні методи з внутрішньої і зовнішньої організації. Управління ланцюгами поставок логістики може змусити дії логістики досягти кращої координації і співпраці. Це може зменшити витрати логістики і підвищити ефективність логістики та економічний ефект. Очевидно сучасне управління ланцюгами поставок логістики - джерело компетентності ядра підприємств. Те, як розширити традиційне ділове управління логістикою і змішати з новою сучасною системою теорії управління логістикою, є значущою темою, і результат якої може принести користь діяльності підприємства, збільшити ефективність суттєвої поставки і управління та зменшити вартість підприємства.
Логістика і система поставок - два різних поняття, не тільки у визначенні, але також і у фактичній практиці. Об'єкти управління логістикою безпосередньо пов'язані з дією логістики і поведінкою і навіть включають інформацію про мережі логістики. Але управління ланцюгами поставок включають більше, від прямого і зворотного зв'язку істотного і інформаційного потоку, постачальникам, виробникам, дистриб'юторам і рітейлерам, до кінцевих користувачів, формуючи всю систему. Управління ланцюгами поставок ґрунтується на інтернет-управлінні інформацією системи поставок; проте, управління логістикою може працювати без умов управління ланцюгами поставок. Управління логістикою може бути розглянуто як частина управління ланцюгами поставок. Завдяки досконалому управлінню логістикою це може зберегти управління ланцюгами поставок організованим способом. Іншими словами, вони - дії логістики серед союзу системи поставок. Тому сучасна теоріяї управління ланцюгами поставок логістики формується, щоб з'єднати управління логістикою в управління ланцюгами поставок і встановити більш багату сучасну систему управління підприємством. Сучасне управління ланцюгами поставок логістики інтегрує надання підприємства, виробництво, продаж, зберігання, після продажу і т.д. в ціле гнучке управління, яке може поліпшити підприємство конкурентоспроможна можливість.
Необхідно встановити стандартизований і ефективний механізм управління пропозицією ціни. Створіть сервісний центр пропозиції компанії і поліпшити систему управління і механізм оцінки здорової конкуренції, і поступово формувати життєвий цикл матеріалів та метод оцінки пропозицій та встановити гнучкий надзвичайний порядок придбання матеріалів, необхідні в даний час. Також необхідно посилити ціновий контроль і відстежити і порівняння і аналіз всіх надань по купівельна ціні та ринкової ціни основної сировини. Відповідно до значення придбання і факторів ризику надання ринку, можуть бути обрані відповідні стратегії придбання, включаючи режим покупки, управління купівельною ціною і принципом і змістом оцінки пропозицій.
Необхідно встановити сучасний складський метод управління. Треба прийняти три рівня управління і два рівня складського режиму, та різна стратегія зберігання може бути прийнята згідно з різними типами матеріалів. Внутрішнє розташування складу має бути для наукового планування, сучасний метод управління сховищем зберігання типу полки може бути застосований. Використовуючи оцифровки інформації про матеріали та інтелектуальної технології, інтелектуальне управління може бути реалізацією, яка може зрозуміти динамічний матеріальне резервне управління квотою і інформацію синхронний контроль. Нарешті це може зрозуміти суттєві виділення і допогти встановити баланс у всій мережі.
В даний час кожне підприємство повинно бути швидким із безперервним вдосконаленням, яке може гарантувати сильну позицію. Система управління процесами системи поставок логістики може бути встановлена у всебічному розгляді чотирьох аспектів, які включають купівлю матеріалів, матеріально-технічні ресурси, і т.д. Перевага запропонованого методу має інтегрувати вдосконалену логістику в управління ланцюгами поставок, щоб посилити централізоване управління і поліпшити загальний рівень матеріального управління. У порівнянні з традиційною ланцюговой системою запропонований метод може зменшити вартість логістики і таким чином принести користь управління підприємством.

Спиок використаних джерел

1. Тиболд И. Логистика - философия бизнеса / И. Тиболд – Дистрибуция и логистика. – 2008. – № 3. – 265с.
2. David Simchi-Lev Designing & Managing the Supply Chain / D. Simchi-Lev. – McGraw-Hill. – 2008.
3. Порохня В. М. Стратегічне управління / В. М. Порохня, Т. О.Безземельна, Т. А. Кравченко. – К.: Центр учбової літератури, 2012. – 224 с.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 38
Дата реєстрації : 08.11.2016

Переглянути профіль користувача http://economsugod.ukrainianforum.net

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі